Drodzy Biegacze i Kibice!!

 

W czasie 3 edycji Nocnej Dychy Electrolux będzie miał swoje stoisko przy którym będzie można wypić ciepły napój, wziąć udział w loterii fantowej bądź zapytać o oferty pracy i zostawić do siebie kontakt telefoniczny.

Nasz zespół rekrutacji udzieli wszystkich informacji, które będą Państwa interesować.

Zobacz nasz plakat! Bądź jak Kasia i Tomek! Dołącz do zespołu Electrolux! Stawiaj sobie cele i realizuj swoje marzenia! Pracuj w środowisku, które będzie dla Ciebie przyjazne!

Zapraszamy do poznania wartości firmy, odwiedzenia strony internetowej oraz śledzenia ofert pracy na stronach internetowych min. olx, pracuj.pl, Infopraca.pl

Poznaj bliżej firmę Electrolux i jej wartości!

Zobacz nasze filmiki:

 

Oława: https://www.youtube.com/watch?v=91Clxs1PNpI&t=14s

Żarów: https://www.youtube.com/watch?v=abJVis0a-24&t=22s

Podkreślamy, że dla naszej firmy są najważniejsi pracownicy dlatego staramy się dbać o nich w każdym aspekcie. Zapewniając pracę w nowoczesnym zakładzie
o najwyższej randze bezpieczeństwa.

Motto, które nam przyświeca to: bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Obecnie poszukujemy do pracy (mężczyzn i kobiet) na stanowiska:

  • pracowników produkcyjnych,
  • operatorów wózków jezdniowych,
  • pracowników Utrzymania Ruchu,
  • specjalistów.

Dziękujemy Organizatorom Nocnej Dychy za zaproszenie. Chcemy przekazać wszystkim Zawodnikom dużo pozytywnej energii, wytrwałości i ducha zespołu w tym wyjątkowym dniu. Podziwiamy wszystkich biegaczy, którzy są z pewnością przygotowani do dystansu 10 km. Wszystkim życzymy uzyskania najlepszego wyniku, sprzyjających okoliczności atmosferycznych i dobrej zabawy. Za wszystkich trzymamy kciuki i gorąco dopingujemy. Nie zabraknie Nas z pewnością na tym wspaniałym wydarzeniu. Odwiedźcie Brzeg i zobaczcie co mamy dla Was przygotowane. Zapraszamy również osoby, które chcą być z nami w tej wyjątkowej scenerii i udzielić wsparcia zawodnikom. Pobijmy rekord niech będzie nas w tym roku najwięcej.

-Zespół  Electrolux