Przedstawiamy Państwu kolejnego sponsora Electrolux 3 Nocnej Dychy w Brzegu. Firma www.ideatexo.com.

http://ideatexo.com/…/10-pomyslow-zeby-zmienic-wnetrze-swi…/

http://ideatexo.com/…/7-sposobow-zeby-odmienic-wnetrze-two…/

http://ideatexo.com/…/sprawi-ze-twoj-dom-bedzie-wygladal-j…/

http://ideatexo.com/bl…/zmienic-wyglad-domu-wydajac-fortuny/

http://ideatexo.com/…/zrobic-zeby-sasiedzi-zzielenieli-zaz…/

Farba dekoracyjna – refleksyjna
Farba refleksyjna firmy Idea Texo jest nowoczesną farbą zawierającą ściśle wyselekcjonowane szklane wypełniacze i pigmenty metaliczne. Dzięki swojej charakterystyce farbą można dekorować wnętrza zarówno klasyczne, jak i w stylu modernistycznym. Pomalowane wnętrza tworzą wspaniałą grę światła, barwne refleksy i wyjątkowy efekt zbliżony do kropel deszczu.
Farba refleksyjna doskonale komponuje się w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, hol, sypialnia, czy korytarz, a także w restauracjach, hotelach, salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać wyjątkowy efekt dekoracyjny.
http://ideatexo.com/produkty/refleksyjna-farba-dekoracyjna/
EFEKT CEGŁY !
http://ideatexo.com/blog/zrobic-efekt-cegiel-u-domu/
http://ideatexo.com/produkty/texolit-masa-dekoracyjna/
Gotowa do użycia cienkowarstwowa masa dekoracyjna do nakładania natryskowego oraz ręcznego. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Produkowana jest na bazie żywic akrylowo-silikonowych i wyselekcjonowanych kruszyw mineralnych najwyższej jakości, dzięki czemu jest wysoce odporna na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.
EFEKT BETONU !
http://ideatexo.com/produkty/efekt-betonu/
Ekskluzywne pokrycie dekoracyjne doskonale imitujące powierzchnie naturalnego betonu z charakterystyczną dla niego strukturą, produkowane na bazie białego cementu lub żywic syntetycznych i wypełniaczy.
Granit tynk natryskowy
http://ideatexo.com/prod…/granit-a-natryskowy-tynk-akrylowy/
http://ideatexo.com/pr…/granit-s-natryskowy-tynk-silikonowy/
Granit tynk natryskowy firmy Idea Texo to nowoczesna masa tynkarska na bazie żywicy akrylowej. Zastosowane żywice to półprodukty najwyższej jakości. Poza tym w skład masy wchodzą ściśle wyselekcjonowane kruszywa i piaski o grubości ziarna od 0,2 do 0,8 mm.
48 kolorów oraz możliwość modyfikacji koloru poprzez stosowanie barwionych kruszyw kwarcowych, płatków miki czarnej, bezbarwnej lub beżowej pozwalają uzyskać efekty zbliżone do kamieni naturalnie występujących w przyrodzie, tj. granitów czy marmuru.
Dziękujemy za wsparcie naszej imprezy.

IDEA TAXO 1 IDEA TAXO 2 IDEA TAXO 3 IDEA TAXO 4 IDEA TAXO 5 LOGO IDEA TAXO