31.07-12.08.2019 DARŁÓWKO

Darłówko to dzielnica Darłowa położona nad Morzem Bałtyckim. Posiada dwie plaże: w Darłówku Wschodnim i w Darłówku Zachodnim. Plaża w Darłówku Wschodnim jest podzielona na małe baseny i oddzielona falochronem od otwartego morza. Dlatego kąpiel na niej jest bardzo bezpieczna dla zorganizowanych grup.
Kąpielisko wodne zostało otwarte w Darłówku Wschodnim w 1814 r. Od tego czasu niezmiennie przyciąga tłumy plażowiczów spragnionych kąpieli morskich i słonecznych.
Zachodni Bałtyk słynie z najczystszych plaż, które są bardzo rozległe i niczym nie ograniczone. A zachody słońca oglądane ze statku są cudne i niepowtarzalne. Darłówko jest najpopularniejszym centrum kolonijnym w Polsce.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Kolonijno – Wczasowy położony  zaledwie 50 m od plaży, w odległości 150 m od ścisłego centrum nadmorskiej miejscowości Darłówko. Kilka minut spaceru wystarczy, by skorzystać z najważniejszych jego atrakcji.
Dwukondygnacyjne studia z 2 łazienkami. Studio składa się z 2 pokoi na 2 poziomach, dzięki czemu w każdym z nich może zamieszkiwać od 3 do 5 osób. Powierzchnia mieszkalna wynosi 55 m.kw. Wszystkie domki wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy, suszarkę na ubrania.

Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, sala świetlicowa z multimediami, 4 boiska do koszykówki boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej plażowej, boisko do piłki siatkowej plażowej, plac zabaw dla dzieci, dwa namioty do zajęć, Internet bezprzewodowy, grill, miejsce na ognisko w pobliżu ośrodka znajdują się liczne tarasy spacerowe i rowerowe.WYŻYWIENIE : 3 posiłki dziennie + podwieczorek i suchy prowiant na drogę powrotną
TRANSPORT: autokar
-wyznaczone kąpielisko na plaży z ratownikiem Ośrodka
-opieka lekarska codziennie w wyznaczonych godzinach oraz na tel w nagłych przypadkach
 -opieka pielęgniarska 24 h
 -leki pierwszej pomocy
-grill z pieczeniem kiełbasek
-dyskoteki
ATRAKCJE
– Park wodny w Darłówku z basenami z morską wodą. 15 zł/ 1,30 h
-.Zachód słońca na statku pirackim – 17 zł
– Wycieczka autokarowa do Kołobrzegu – 40 km  – 500 zł za autokar
-Słowiński Park Narodowy – ruchome wydmy, wycieczka 7 godzinna – 70 km   cena za autokar ok. – 800 zł –  cały dzień

1 dzień : Wyjazd w godzinach rannych, przyjazd po południu do ośrodka ( pierwszy posiłek obiad )

ostatni dzień pobytu –ostatnie świadczenie śniadanie+ pobranie suchego prowiantu na drogę- wykwaterowanie wyjazd. Powrót do Brzegu w godzinach wieczornych.


CENA 1450 ,00 ZAWIERA:
Transport, Brzeg- Darłówko- Brzeg, zakwaterowanie 12 nocy ,wyżywienie 3x dziennie+ podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną, zakwaterowanie kadry. -opieka lekarska codziennie w wyznaczonych godzinach oraz na tel w nagłych przypadkach, opieka pielęgniarska 24 h, leki pierwszej pomocy, grill z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki podatek VAT, ubezpieczenie

JEŻELI CHCĄ PAŃSTWO ZAPISAĆ SWOJE DZIECI NALEŻY WPŁACIĆ NA KONTO LZS KL KOTWIC BRZEG 300,00ZŁ W TYTULE WPISUJĄC ZALICZKA ZA OBÓZ LETNI IMIĘ NAZWISKO DZIECKA